OYUN PROGRAMI

KIYIYA OTURMANIN BÖYLESİ 

28 Ekim 20.30 CUMA KADIKÖY EMEK TİYATROSU

Uzunçayır Caddesi Doğançay İş Hanı No:29/1 Hasanpaşa / Kadıköy / Tel: 0216 545 73 76

Advertisements

12 Comments

  1. İyi ki varmışsınız. Böylece ben de arkadaşım sayesinde sizinle ve muhteşem sanatınızla tanışabildim. Dünyanın neresine giderseniz gidin, sizi ve sanatınızı izleme tutkusuyla her daim yanıp tutuşan bir insanı cezbetmiş bulunmaktasınız. Eğer oyundan önce kutlama adeti olan arkadaşlarınıza oyundan sonra Nevizadede katılsaydınız emin olun sizi ve sanatınız orada da ellerini çatlatıcasına, ayakta alkışlayan birini bulacaktınız 🙂
    Sevgi ve Saygılarımla

  2. Nasıl bir oyundu o öyle… Bayıldım… İnteraktif bir oyun bulaşırsın 🙂 “Kıyıya Oturmanın Böylesi” izlediğim ve harika diyebileceğim oyunlardan biriydi. Tebrik ederim. Sayende çok neşeli bir akşam geçirdik. Umarım hayat boyu çok başarılı olursun.

  3. Tebrik ediyoruz Seni…. Bursa’da izledik oyununu ve gerçekten anca böyle kıyıya vurulurdu…. Herşey geride kaldı kahkahalarla vurduk kıyıya … Adını çok daha fazla yerlerde duyarız inşallah… Türkiye tanımalı ve izlemeli oyunlarını … ( Ebru & Emre )

  4. :):)Sessizdi gece ve gecenin sesliğini bozan tek şey yaklaşan leılo nun gemisiydi,bir su damlasında gördüm geceyi ve sevişip duran sinekleri o kışkırtıcı sesleriyle;çocuk olmak istedim bir an ama bir su kaplumbağası kadar şişmandım,yaşlıydım ve koşamıyordum artık yorgundum :)MeRvE EnGiN izledim güldüm :)MeRvE EnGiN izledim neşelendim :)MeRvE EnGiN izlemeye devam ediyorum koşamasamda yürüyerek gidiyorum.kucak dolusu sevgiler ve saygılar:):)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s